CENTRUM UPADŁOŚCI I RESTRUKTURYZACJI

Restrukturyzacja
i upadłość firm.

Polecamy się w restrukturyzacji i upadłości firm. W swojej działalności zapewniamy specjalistów o szerokim horyzoncie wiedzy z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego, ekonomii, finansów, rachunkowości tudzież psychologii biznesu, którzy pomogą uratować Państwa firmę a gdy nie jest to już możliwe doprowadzić i przeprowadzić optymalnie procesy likwidacyjno- upadłościowe.
Istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania do naszych usług doradczych nawet do 80 %.

Osoby fizyczne

RESTRUKTURYZACJA ZOBOWIĄZAŃ i UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA.
Osoba fizyczny nie prowadząca działalności gospodarczej, w momencie kiedy utraciła możliwość wykonywania wymagalnych zobowiązań (takich jak spłata rat kredytów etc.) może ogłosić w każdym przypadku. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej w wielu przypadkach nie jest jednak konieczne dlatego zawsze na początku współpracy prosimy o krótkie przedstawienie sprawy. Następnym krokiem jest analiza Państwa sprawy przez wybitnych specjalistów prawa którzy starają się każdorazowo znaleźć i zaproponować Państwu indywidualne- najlepsze naszym zdaniem- rozwiązanie wyjścia z długów. Jeśli koniczne jest sporządzenie wniosku o upadłość konsumencką to sporządzamy wniosek do Sądu.

Przy restrukturyzacji i upadłości dużych przedsiębiorstw współpracujemy m.in.

PIOTR ZIMERMANN

radca prawny, doradca restrukturyzacyjny

BARTOSZ SIERAKOWSKI

radca prawny, doradca restrukturyzacyjny

MACIEJ GERONIM

adwokat, doradca restrukturyzacyjny

dr hab. TOMASZ STRĄK prof. nadzw. US

Kierownik Katedry Zarządzania Finansami Instytutu Finansów US Specjalista z zakresu zarządzania finansami, strategii, audytu i doradztwa podatkowego, rachunkowości oraz audytu wewnętrznego i rewizji finansowej.

STEFAN JAWORSKI

adwokat

.

DOFINANSOWANIE

Dofinansowanie do usług doradztwa do 80%. Dla kogo?
  • Dla firm (również osób prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą),
  • pracowników firm